رها ایده با سابقه ای 4 ساله در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی، می تواند نیازهای شما را در دنیای فناوری اطلاعات برآورده سازد. فعالیت های مجموعه ما شامل طراحی وب سایت، سئو و بهینه سازی، طراحی نرم افزار و اپلیکیشن، ارائه خدمات تبلیغات اینترنتی، طراحی تیزر و طراحی گرافیک می باشد.

رها ایده با گرد هم آوردن مجموعه ای جوان، مجرب و کارآزموده، سعی داره علاوه بر رفع نیازهای آنلاین مشتریان خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ، با راه اندازی استارتاپ های مفید و مختلف، بتواند فضای کارآفرینی و به نتیجه رسیدن ایده های مختلف را فراهم آورد.

پس اگر هنوز وارد فضای کسب و کار آنلاین نشده اید و یا صاحب وب سایت و برندی هستید که شما را به نتیجه دلخواهتان نرسانده است، رها ایده آماده همکاری و به موفقیت رساندن بیزنس شماست. ما از ابتدا تا انتهای راه همراه شما هستیم.

15000+
4
40
20

چرا ما ؟

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم، اما همواره تلاش میکنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. با بررسی و مشاهده وب سایت های زیرمجموعه رها ایده و مجموعه هایی که در زمینه های مختلف مانند طراحی سایت، سئو و تبلیغات با ما همکاری داشته اند، می توانید دلیل مناسبی برای انتخاب خوب بیابید.

ما را استخدام کنید

ما کیفیت کار خود را بر مبنای سودمان تنظیم نمی کنیم. مجموعه رها ایده که از بهترین طراحان و برنامه نویسان تشکیل شده، هدف خود را خلق بهترین تجربه همکاری و رضایت کامل مشتریان گذاشته است. شما می توانید مطمئن باشید که با هزینه اندک بهترین خدمات دیجیتال مارکتینگ را دریافت خواهید کرد.

برند های ما